Beton, Bitüm-Asfalt, Çimento-Harç, Toprak, Agrega, Kaya, Çelik ve Genel Test Cihazları imalatçısı olan HİRA TEST, yıllardır edindiği tecrübe sayesinde, Türkiye'nin önde gelen ve dünyaca bilinen saygın ve güvenilir firmalardan biri olmuştur.
 

Hizmetlerimiz üretimin yanı sıra; paketleme, yurt içi - yurt dışı lojistik operasyonları, cihazların kurulum ve eğitimi, satış ve teknik destek hizmetlerini de kapsamaktadır. 
 

HİRA TEST, ürünlerini 30'dan fazla ülkeye ihraç etmektedir. 


Bu ülkelerden bazıları;

Suudi Arabistan, Malezya, İngiltere, Amerika, Ürdün, Romanya, Dubai, Kıbrıs, Kırgızistan, Somali, Almanya, Irak, Azerbaycan, Afganistan, Libya, Kazakistan, Etiyopya, Cezayir, Makedonya, Lübnan, Bulgaristan, Özbekistan, Katar, Sri Lanka, Mauritius, Avustralya, İsrail, Yunanistan, Kenya, Gürcistan.

 

HİRA TEST, Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesi'nde 1400 m² kapalı alanda üretim yapmaktadır.

 

Ürün yelpazemiz, yürürlükte olan uluslararası standartlara (EN, ASTM, AASHTO, BS, DIN, UNE, UNI, ISO) uygun olarak en yeni teknolojilerle tasarlanmış ve üretilmiştir.

 

HİRA TEST, uluslararası kalite standartlarına uygun olarak test cihazlarının tasarımı, üretimi ve tedariği konusunda müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir. Tüm HİRA ürünleri, uluslararası standartlar ve garantilerle desteklenen kalite, güvenilirlik ve performansı garanti etmek için test edilmektedir.

 

Ürünlerimiz, dünya çapında projeler yürüten inşaat firmalarının üretim tesislerinde, hazır beton üreticileri, çimento fabrikaları, tuğla ve kiremit fabrikaları, özel laboratuvarlar, devlet kurumlarının araştırma ve geliştirme laboratuvarlarında, Devlet Su İşleri, Maden Tetkik ve Arama Müdürlüğü,Üniversitelerdeki Sivil, Jeoloji, Madencilik, İnşaat Mühendisliği Fakültelerinin araştırma ve kalite kontrol çalışmalarında kullanılmaktadır.

 

HİRA TEST, malzeme test ekipmanlarının dünya lideri üreticisi olmayı hedeflemektedir.